O nas

thumbs-up

Gabinet Podologii Specjalistycznej Magnetic to wyjątkowe miejsce, wykończone w nowojorskim stylu, które powstało by należycie i z odpowiednim zaangażowaniem i troską zająć się Państwa stopami, przynieść ulgę w dolegliwościach stóp i przywrócić im estetyczny, piękny i zdrowy wygląd.

Jest to miejsce gdzie znajdą Państwo kompleksową i fachową opiekę w zakresie specjalistycznej pielęgnacji stóp i paznokci, w którym obowiązują najwyższe standardy obsługi – pracujemy bowiem na najnowocześniejszym wyposażeniu i spełniamy wszystkie stawiane gabinetom wymagania. Praca to nasza pasja, kochamy to co robimy, uczestniczymy w szkoleniach, seminariach i kongresach branżowych, aby móc zaproponować najlepsze i bezpieczne rozwiązania problemów, z którymi zwracają się do nas Klienci, a każdy nich może liczyć na indywidualne podejście, które owocuje wzajemnym zaufaniem i nawiązaniem trwałych relacji.

Serdecznie zapraszamy do Gabinetu Podologii Specjalistycznej Magnetic Wszystkich którzy mają jakikolwiek problem ze stopami lub zwyczajnie chcą o nie lepiej zadbać.

Nasz gabinet